radca prawny BydgoszczKancelaria świadczy pomoc prawną także klientom indywidualnym poprzez udzielanie porad prawnych, prowadzenie spraw na etapie przedsądowym jak i sądowym oraz egzekucyjnym. Zapewniam klientom również pomoc oraz reprezentację przed organami administracji publicznej. Moja pomoc polega nie tylko na doradztwie, ale także na przygotowywaniu dokumentacji, wydawaniu opinii prawnych oraz prowadzeniu negocjacji między stronami.

Mam świadomość, że sprawy z którymi się Państwo do mnie zwracacie są często dla Państwa bardzo trudno, nie tylko ze względu na prawniczy język i procedury, ale także, a często przede wszystkim, ze względu na sytuację, w której Państwo się znaleźli. Moim celem jest pomoc Państwu w odnalezieniu się w tej trudnej sytuacji i ułatwienie Państwu bezpiecznego przejścia przez nią przy wykorzystaniu mojej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego.

Wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu spraw Klientów indywidualnych, przede wszystkim w prowadzeniu procesów przed sądami wszystkich instancji, w szczególności w sprawach rodzinnych, spadkowych, prawa pracy, ale również w sprawach administracyjnych i karnych, chcę zapewnić Państwu wsparcie w rozwiązaniu trudnej sytuacji osobistej czy zawodowej.

Powierzenie sprawy najczęściej poprzedzone jest spotkaniem w siedzibie Kancelarii, podczas którego wspólnie ustalamy jest strategia działania mająca przynieść klientowi jak najszybszą pomoc.

Zawsze na bieżąco informuję Klienta o postępowych w powierzonej mi sprawie – drogą telefoniczną lub mailową. Wszelkie czynności decyzyjne w sprawie również konsultowane są z Klientem, tak aby miał on ostateczny wpływ na wynik powierzonej sprawy. Aby zapewnić Państwu kompleksowość działania Kancelaria współpracuję z notariuszem oraz komornikiem.

W sytuacjach szczególnie trudnych, istnieje także możliwość umawiania spotkań w miejscu zamieszkania Klienta, również w terminach, które wykraczają poza dni i godziny pracy Kancelarii.